VDE atsuktuvas, 5 vnt. rinkinys

Prekės Kodas: 4932464066

32,00 EUR
Su PVM
MILWAUKEE VDE atsuktuvas, 5 vnt. rinkinys
Kiekis
Pristatymas Iki 10 dienų

  • Saugumo politika (redaguojama modulyje "Kliento patikinimas") Saugumo politika (redaguojama modulyje "Kliento patikinimas")
  • Pristatymo politika (redaguojama modulyje "Kliento patikinimas") Pristatymo politika (redaguojama modulyje "Kliento patikinimas")
  • Grąžinimo politika (redaguojama modulyje "Kliento patikinimas") Grąžinimo politika (redaguojama modulyje "Kliento patikinimas")
VDE patikrinta naudojant 10 000 V ir garantuojama 1 000 V įtampa. Aukščiausios kokybės plienas su molidžiu ir vanadžiu suteikia lankstumo ir naudojami daug ilgiau. CNC nušlifuoti antgaliai suteikia didesnį tikslumą, geriau pritaikomi ir sumažina kumštelio iškritimo poveikį. Antgalis yra su juoduoju fosfatu, todėl patogu suimti ir yra atsparus korozijai. 2 komponentų suėmimas su minkšta rankena, todėl patogu naudoti. 3 šonų konstrukcija sumažina slydimą ir garantuoja didžiausią galios perdavimą. Plona konstrukcija priekyje, todėl tinka dirbti naudojant mažą galią / sukimo momentą ir smulkiems elektros darbams. Išgraviruota lazeriu ant rankenos, todėl lengva identifikuoti. Apsauga nuo riedėjimo, 3 šonų žiedas ant rankenos
MILWAUKEE
4932464066

Charakteristikos

Turinys
SL3 / SL4

Specifinė nuoroda

10 kitų prekių toje pačioje kategorijoje: