Žirklių skardai rinkinys

Prekės Kodas: 48224533

36,00 EUR
Su PVM
MILWAUKEE Žirklių skardai rinkinys
Kiekis
Pristatymas Iki 10 dienų

  • Saugumo politika (redaguojama modulyje "Kliento patikinimas") Saugumo politika (redaguojama modulyje "Kliento patikinimas")
  • Pristatymo politika (redaguojama modulyje "Kliento patikinimas") Pristatymo politika (redaguojama modulyje "Kliento patikinimas")
  • Grąžinimo politika (redaguojama modulyje "Kliento patikinimas") Grąžinimo politika (redaguojama modulyje "Kliento patikinimas")
Išėmos nykščiui ir smiliui, kad būtų patogiau laikyti ir mažiau vargintų. Leidžia lengvai kirpti metalo lakštus mažiau rizikuojant įsipjauti. Dantytos kirpimo briaunos neleidžia kerpamai medžiagai slidinėti. Kerpant storesnes medžiagas rankos mažiau nuvargsta. Dizainas su kombinuotu sverto veiksmu. Kirpimo metu spyruoklė automatiškai pražiodo žiotis, kad galėtumėte kirpti greičiau ir mažiau nuvargtumėte. Ilgiau tarnaujantys chromuoti ir nuo rūdžių apsaugoti kaltiniai ašmenys. Papildomai grūdinti iki 65 HRC klasės. Pagaminta iš nukalto legiruotojo plieno geriausiam patvarumui užtikrinti – Cr plienas. Fiksavimo viena ranka mechanizmas. Grakštaus dizaino medžiagoje nekliūvanti konstrukcija. Trejopas panaudojimo srities žymėjimas – ant galvutės, rankenos ir pagal spalvą. Ergonomiškos ir patvarios aplietos rankenos yra patogesnės ir ilgiau tarnauja. Metalo žirklės: trumpiems, tiesiems ir įvairių formų pjūviams. Idealiai tinka kirpti mažu spinduliu ir įkarpoms. Lenktos metalo žirklės: ilgiems tiesiems arba lenktiems pjūviams. dėl 45° kampo rankos yra toliau nuo kerpamos medžiagos. Ypač ilgos metalo žirklės: leidžia vienu metu tiesiau atkirpti ilgesnį atstumą.
MILWAUKEE
48224533

Charakteristikos

Turinys
48224510

Specifinė nuoroda

10 kitų prekių toje pačioje kategorijoje: