KOMBINUOTOS REPLĖS

Prekės Kodas: 48226100

0,00 EUR
Su PVM
KOMBINUOTOS REPLĖS
Kiekis
Pristatymas Iki 10 dienų

  • Saugumo politika (redaguojama modulyje "Kliento patikinimas") Saugumo politika (redaguojama modulyje "Kliento patikinimas")
  • Pristatymo politika (redaguojama modulyje "Kliento patikinimas") Pristatymo politika (redaguojama modulyje "Kliento patikinimas")
  • Grąžinimo politika (redaguojama modulyje "Kliento patikinimas") Grąžinimo politika (redaguojama modulyje "Kliento patikinimas")
Universaliems suspaudimo, karpymo darbams. Dizainas su dideliu svertu: ilgos rankenos suteikia didžiausią kirpimo galią ir optimalų svertą. Lyginimo instrumentas: atplaišų šalinimo briaunos ant galvutės leidžia valyti iki 25 mm vamzdį. Nereikia papildomų įrankių. Viniatraukis galingas suspaudimas ir didelis svertas. Lazeriu grūdintos patvarios pjovimo briaunos: kerpa vielą, varžtus, sraigtus ir vinis. Dantyta suėmimo zona leidžia stipriai suimti ir traukti. Pagamintos iš chromo vanadžio plieno, nepaprastai patvarios ir gerai apsaugotos nuo rūdžių. Ergonomiškos ir patvarios aplietos rankenos yra patogesnės ir ilgiau tarnauja. Leidžiančios užlankstyti.
MILWAUKEE
48226100

Charakteristikos

Bendras ilgis (mm)
250
Didžiausia kietos vielos pjovimo galia (mm)
3.0
Didžiausias atplaišų šalinimo galvutės skersmuo (mm)
25
Didžiausias minkštos vielos pjovimo gylis (mm)
4.6
Didžiausias vidutinio kietumo vielos pjovimo gylis (mm)
3.0
Svoris (g)
480.

Specifinė nuoroda

10 kitų prekių toje pačioje kategorijoje: